Aktualności

Weekend za pół ceny - także u nas!

19 września - rozpoczęcie sprzedaży i rezerwacji 

Dokładnie za tydzień, 19 września br., rusza sprzedaż jesiennej edycji tej ogólnopolskiej akcji. To świetna okazja nie tylko na wycieczki górskie czy jesienne pobyty w nadmorskich kurortach. To także okazja dla osób pragnących zwiedzić duże polskie miasta z bogatą ofertą kulturalną - czyli np. Kraków. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą promocyjną ofertą noclegową, tak by za tydzień zdążyć dokonać rezerwacji w jednym ze 155 pokoi, jakie mieści Hilton Garden Inn Kraków Airport. 

Nasza oferta

Oferta naszego obiektu obejmuje:

1) 50% zniżkę na noclegi w pokoju 1-os. lub 2-os. (cena regularna - 449 pln/ noc, cena po zniżce - 245,50 pln/ noc), 

2) 50% zniżkę na ofertę gastronomiczną* (50% zniżka od cen regularnych na śniadania, menu restauracji, menu barowe, napoje i alkohole z wyj. oferty sklepu Pavilion Pantry). 

WAŻNE - w celu dokonania rezerwacji i zapłaty za nocleg prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem rezerwacji i recepcji: res@krkairport.pl  lub  hotel@krkairport.pl, tel. 12 340 00 00 (lub końcówka 11, lub 12, lub 13). 

* Zniżka na ofertę gastronomiczną i noclegową nie obejmuje zorganizowanych grup turystycznych ani klientów centrum konferencyjnego w trakcie szkoleń, konferencji itp. 

5-7 października

Warto pamiętać, że promocyjna sprzedaż rozpocznie się za 7 dni, a ten wyjątkowy weekend za pół ceny to 5-7 października br. Oferta będzie ważna dokładnie od godz. 17.00 w dniu 05.10.2018 do 23.59 w dniu 07.10.2018. To aż 2 noclegi w promocyjnych cenach. To cały weekend na zwiedzanie, odpoczywanie i korzystanie z wszelkich okolicznych atrakcji. To także możliwość na wcześniejszy przyjazd do Krakowa w celach biznesowych. 

Zapraszamy już dziś!

Drodzy

Turyści, już dziś zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty. Z naszego obiektu można w łatwy sposób dojechać do wielu zakątków Małopolski (m.in. do Auschwiz czy w piękne polskie Tatry). Nasz hotel to także doskonały przystanek w dalekiej podróży, nie tylko samolotem. Do zobaczenia!