Aktualności

Nagroda w kategorii Employer Branding przyznana!

Ważna nagroda

To istotne docenienie spółki KAH w obszarze polityki personalnej i postrzegania pracodawcy przez potencjalnych pracowników. Tytuł Solidnego Pracodawcy 2018 potwierdza wysokie standardy jakości zatrudnienia i rozwoju pracowników jakie istnieją w Kraków Airport Hotel. To jedno z nielicznych wyróżnień w branży hotelarskiej zatem wyjątkowo cenne, gdyż potwierdza ogromne zaangażowanie w budowanie organizacji opartej o system wartości i transparentne zasady. 

Oceniane obszary

Analizie podlegały poszczególne obszary, tj.: warunki zatrudnienia z uwzględnieniem planowanego rozwoju firmy, podejścia do osób niepełnosprawnych, firm zewnętrznych, młodych matek czy pokolenia 50+, organizowanych praktyk i staży czy współpracy z uczelniami wyższymi. Dużo uwagi poświęcono możliwościom indywidualnego rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych pracowników, a to dzięki bardzo szerokiemu pakietowi szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz zajęć językowych i dofinansowania do studiów podyplomowych jakie firma oferuje. Istotne z punktu widzenia przyszłych pracowników są także możliwości awansu oraz rozbudowany system motywacyjny, który z pewnością stanowi naszą przewagę konkurencyjną w branży. Dodatkowo pakiet świadczeń socjalnych i możliwość wdrażania inicjatyw pracowniczych sprawiają, że nasi pracownicy doceniają KAH jako ciekawe i stabilne miejsce pracy. Analizie podlega także tworzenie warunków pracy, przestrzeganie prawa, prawidłowość i terminowość wypłat czy dynamika zatrudnienia w ciągu ostatnich lat. 

Rzetelny Pracodawca

Solidny Pracodawca 2018 potwierdza, że Kraków Airport Hotel jest rzetelnym pracodawcą, z którym warto pozostać na długie lata. Nasi pracownicy doceniają to miejsce pracy, sami tworzą zgrany zespół pełny pasji do gościnności, serdeczności, uprzejmości w stosunku do naszych gości i samych siebie.